Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – Konferencja podsumowująca

 
Strona Główna > Akademia Obywatela > Konferencja podsumowująca

Konferencja podsumowująca

Konferencja podsumowująca projekt „Akademia Obywatela”
    Dnia 23 czerwca 2014 roku odbyła się powiatowa konferencja podsumowująca realizację projektu „Akademia Obywatela”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Priorytetu V Dobre rządzenie, Działania 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora, Poddziałanie 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego. Przedsięwzięcie było realizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lider w EGO” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. Św. Łukasza oraz Powiatem Oleckim.
    Celem projektu było umożliwienie mieszkańcom powiatu oleckiego skorzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich. Prezentacja przedstawiona na konferencji
    Podczas konferencji zostały przedstawione następujące zagadnienia:
- Działania zrealizowane w ramach projektu „Akademia Obywatela”
- Biura Poradnictwa Obywatelskiego i Prawnego w powiecie oleckim.
- Program współpracy Powiatu Oleckiego w zakresie poradnictwa prawnego o obywatelskiego.
- Rola i znaczenie współpracy organizacji pozarządowych z samorządem terytorialnym w procesie budowy świadomości prawnej i obywatelskiej mieszkanek i mieszkańców powiatu oleckiego.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku
Home