Prosimy o przekazanie 1% podatku.

Prosimy o przekazanie 1% podatku. Działania naszego Stowarzyszenia skupione są na środowisku osób starszych. Bardzo istotną rolę przypisujemy wspieraniu działań Hospicjum w Olecku.

Za pozyskiwane środki dokonujemy zakupów potrzebnego sprzętu i materiałów, następnie przekazujemy je nieodpłatnie jednostce. Główny sprzęt kupowany to koncentratory tlenu, ssaki, materace przeciwodleżynowe, łóżka a także pieluchomajtki i środki pielęgnacyjne. Sprzęt wykorzystujemy dla chorych w zakładzie jak również w opiece domowej nad pacjentami.

W bieżącym roku planujemy zakupić sprzęt do fizykoterapii, który będzie wspomagał w leczeniu niesprawności fizycznej, ograniczaniu bólu a także leczeniu odleżyn.

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP