Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – DUPLIKAT NAGŁÓWKA 4

 
Strona Główna > Wzmocnienie konsultacji społecznych w powiecie oleckim > DUPLIKAT NAGŁÓWKA 4

Konferencja

 Projekt „Wzmocnienie konsultacji społecznych w powiecie oleckim”

Dnia 23 maja 2014 roku odbyła się konferencja pt. „ Sport i zdrowie jako obszary konsultacji społecznych’’. W programie konferencji były m.in. wykłady nt. Wielosektorowa współpraca przy tworzeniu ,, Strategii Upowszechniania Kultury Fizycznej w Gminie Olecko na lata 2014 – 2020’’; Zdrowie lokalnej społeczności jako przedmiot konsultacji społecznych; Wpływ aktywności społecznej na rozwój lokalny.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z konferencji.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku
Home