Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Radość pomagania"

Strona Główna > Zróbmy coś fajnego > Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Radość pomagania"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Radość pomagania"

Konkurs realizowany był w dwóch kategoriach - Szkoły Podstawowe i Gimnazja. Złożone prace były wykonane na bardzo porównywalnym poziomie. Spośród prac wyróżniono po pięć opracowań w każdej kategorii. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody. Gratulujemy.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Radość pomagania".

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Radość pomagania" w pliku

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku