Strona Główna > Aktualności > 2014.02.27 Tłusty czwartek w Klubie Senora

2014.02.27 Tłusty czwartek w Klubie Senora

W tym roku „tłusty czwartek” obchodziliśmy 27 lutego 2014 r. oczywiście w czwartek. Jak nakazuje obyczaj, w tym dniu żegnamy karnawał, objadając się słodkościami. Na naszych stołach królowały pączki i inne słodkości. Według przesądu ten, kto nie zje w tym dniu nic tłustego, nie będzie miał powodzenia  w życiu.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Klub Seniora "Wrzos" Jesteś gościem.