Strona Główna > Galeria 2012 > 2012.12.20 Wigilia

2012.12.20 Wigilia

20 grudnia 2012 roku w naszym klubie odbyło się spotkanie wigilijne.
Pani Dyrektor - Emilia Urbanowicz powitała Seniorów i zaproszonych Gości: Księdza Dariusza Smoleńskiego,  Starostę -  Pana Andrzeja Kisiela, Zastępcę Burmistrza -  Pana Henryka Trznadla oraz Panią Edytę Truszczyńską – pracownicę hospicjum.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy, przełamania się opłatkiem i złożenia świątecznych życzeń.
Na pięknie udekorowanych stołach znalazło się 12, a może i więcej potraw. Najbardziej smakowały: ryba w galarecie, śledzie po sułtańsku, sałatka śledziowa,  kapusta, z grzybami, łazanki z makiem. Wszystkie potrawy były przygotowane przez Seniorów.
Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, rozmawialiśmy o tradycjach świątecznych, czytaliśmy wiersze o tematyce wigilijnej. Czas minął bardzo szybko w serdecznej, świątecznej atmosferze.

Klub Seniora "Wrzos" Jesteś gościem.