Strona Główna > Galeria 2013 > 2013.10.29 Debata w klubie

2013.10.29 Debata w klubie

29 października w Klubie Seniora „Wrzos” odbyła się debata na temat poprawy bezpieczeństwa osób starszych w Olecku. Funkcjonariusze Policji objaśniali uczestnikom spotkania jak zachowywać się prawidłowo w sytuacjach zagrażających utratą mienia, zdrowia i życia. Uczestnicy debaty czynnie brali udział w dyskusji, wyrażając swoje opinie dotyczące bezpieczeństwa miasta posługując się też przykładami różnych sytuacji z życia codziennego.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Klub Seniora "Wrzos" Jesteś gościem.