Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – Informacja dotycząca szkolenia „Techniki i narzędzia konsultacji społecznych”

Strona Główna > Archiwum > Archiwum 2013 > Informacja dotycząca szkolenia „Techniki i narzędzia konsultacji społecznych”

Informacja dotycząca szkolenia „Techniki i narzędzia konsultacji społecznych”

Projekt „Wzmocnienie konsultacji społecznych w powiecie oleckim”

Jednym z działań realizowanych w ramach projektu jest cykl szkoleń zorganizowanych dla grupy docelowej. Cykl obejmuje 5 spotkań, które odbywają się raz w miesiącu. Program szkolenia został opracowany w ramach projektu, ukierunkowany na osiągnięcie celów projektu. Pierwsze szkolenie odbyło się 17 grudnia 2013 roku. Program szkolenia oraz prezentację z pierwszych warsztatów przedstawiamy poniżej.

Program szkolenia Prezentacja multimedialna

Z pozdrowieniem - Realizatorzy projektu

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze