Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – EKOpiknik

 
Strona Główna > Dbałość i troska o środowisko w naszych mikro działaniach > EKOpiknik

EKOpiknik

Piknik o tematyce kulinarnej zorganizowany w funkcjonującym we wsi Jurki Inkubatorze Kuchennym.

Spotkanie pod hasłem „Zasada RRR (Reduce, Reuse, Recycle) czyli jak na co dzień dbać o środowisko”. Celem pikniku było zwrócenie uwagi na nie marnowanie żywności, ze szczególnym uwzględnieniem zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Były porady, jak racjonalnie gospodarować żywnością, jak umiejętnie planować zakupy i posiłki, jakie stosować formy zabezpieczania żywności, żeby uzyskać jak najdłuższy ich czas przydatności do spożycia. Było też wspólne robienie pierogów i pierniczków, gry i zabawy w atmosferze pozytywnej motywacji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Fotografie z EKOpikniku.

Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze

 

 

 

Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku
Home