Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – EKOwarsztaty

 
Strona Główna > Dbałość i troska o środowisko w naszych mikro działaniach > EKOwarsztaty

EKOwarsztaty

 Tematyką warsztatów jest upcykling drewnianych przedmiotów, różnych drobnych mebli, skrzynek i pudełek, foteli. Ponadto odświeżanie starych książek, oprawianie zdjęć.

Repair Cafe działała raz w miesiącu, w każdy pierwszy piątek miesiąca po południu po 4 godziny, od 16.00. Osoby chcące skorzystać ze sprzętu i pomieszczeń Repair Cafe umawiają się telefonicznie z Koordynatorem. Kawiarenka ma na celu praktyczne propagowanie Zasad 3R: Reduce, Reuse, Recycle szczególnie pierwszej bowiem największe korzyści dla środowiska niesie m.in. naprawianie popsutych rzeczy, tak by jak najpóźniej uznać produkt za odpad. Działanie nie generowało dodatkowych kosztów.

Fotografie z EKOwarsztatów.

Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pełnym rozmiarze

 

 

Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku
Home