Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – Konferencja „Rola aktywności społecznej w jakości życia Seniorów”

 
Strona Główna > Uczenie się poprzez wolontariat > Konferencja „Rola aktywności społecznej w jakości życia Seniorów”

Konferencja „Rola aktywności społecznej w jakości życia Seniorów”

„Uczenie się poprzez wolontariat"

Konferencja „Rola aktywności społecznej w jakości życia Seniorów” zorganizowana w ramach projektu „Uczenie się poprzez wolontariat” dofinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 (ASOS) 19 grudnia 2014 roku.

Konferencja odbyła się 19 grudnia 2014 roku o godz. 13.00w restauracji „ASTRA” ( ul. Partyzantów 7 w Olecku).

W programie m.in. wykład „Seniorzy jako niewykorzystany potencjał” podsumowanie projektu, opłatek, świąteczne życzenia.

Zobacz prezentację z wykładu 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku
Home