Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku – Konferencja

 
Strona Główna > Wzmocnienie konsultacji społecznych w powiecie oleckim > Konferencja

Konferencja

 Projekt „Wzmocnienie konsultacji społecznych w powiecie oleckim”

17 lutego 2015 roku o godz. 13.00 w restauracji „ASTRA” ( ul. Partyzantów 7 w Olecku) odbyła się Konferencję pt. „Konsultacje społeczne w powiecie oleckim"
zorganizowana w ramach projektu
„Wzmocnienie konsultacji społecznych w powiecie oleckim’’ współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Program Konferencji:
1. Otwarcie konferencji.
2. Konsultacje społeczne w lokalnych jednostkach na przykładzie analizy powstawania następujących dokumentów:
- "Strategia Upowszechniania Kultury Fizycznej w Gminie Olecko na lata 2014 – 2020’’,
- "Gminny program profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych dla Gminy Olecko na rok 2015 oraz Program przeciwdziałania narkomanii dla Gminy Olecko na lata 2015 – 2018 w zakresie dostarczania wiedzy na temat używania alkoholu ,środków psychoaktywnych, a także występowaniu zjawiska infoholizmu ( uzależnienie od komputera i Internetu) wśród dzieci i młodzieży’’,
- "Kierunki rozwoju świadczeń zdrowotnych w powiecie oleckim na lata 2015 2020 (w kontekście uwarunkowań demograficznych w zakresie opieki długoterminowej i zdrowia psychicznego)"’.
3. Przerwa kawowa.
5. Dyskusja. Podsumowanie konferencji. Wnioski z dyskusji.
6. Zakończenie konferencji.

Prezentacja z konferencji

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. św. Łukasza w Olecku
Home